Wi-Fi SOUND BAR
Připojení k externímu zařízení

Sound Bar Quick Guide

Připojení pomocí kabelu HDMI

Propojte televizor a externí zařízení (herní konzole, DVD přehrávač atd.) pomocí kabelu HDMI a vychutnejte si hluboký a bohatý zvuk.

Připojení externího zařízení přes HDMI

  1. a Připojte externí zařízení, například DVD nebo Blu-ray přehrávač. Podle níže uvedeného obrázku připojte konektor HDMI OUT zařízení ke konektorům HDMI IN (1) nebo HDMI IN (2) na zadní straně produktu.
  2. b Pomocí kabelu HDMI připojte konektor HDMI d TV (eARC / ARC) na zadní straně produktu ke konektoru HDMI IN (ARC) na televizoru.

19630.png

19628.png

  1. c Stiskněte opakovaně tlačítko Funkce20005.png, dokud se na stavovém displeji nezobrazí HDMI1 nebo HDMI2.

19644.png

19641.png

  1. d Pokud je externí zařízení správně připojeno k produktu, můžete poslouchat zvuk zařízení. Při přehrávání videa s technologií Dolby Atmos® nebo DTS:X® zobrazí stavový displej buď DOLBY ATMOS nebo DTS:X.

13637.png

13630.png Poznámka

  • Zvuk Dolby Atmos® nebo DTS:X® podporuje kanály 5.1.3. Když jsou připojeny bezdrátové zadní reproduktory, jsou podporovány kanály 9.1.5.
  • Zkontrolujte nastavení zvukového výstupu v nabídce Nastavení externího zařízení (například Blu-ray přehrávač nebo televizor). Zvukový výstup by měl být nastaven na [Žádné kódování], [Bitový proud], [Auto], nebo [Průchod]. Další informace o nastavení výstupu najdete v uživatelské příručce k externímu zařízení.
  • Použijte certifikovaný kabel s logem HDMI.